1. Home
  2. Diyetisyen Randevu

Diyetisyen Randevu

Diyetisyen Randevu

Diyetisyen Randevu

Diyetisyen Randevu  arıyorsanız doğru yerdesiniz ! DiyetGen Türkiye’nin en aktif ve en dinamik diyetisyenlerini danışanlar ile buluşturuyor ! Eğer sizde diyetisyen arıyorsanız Listemize Mutlaka Gözatmalısınız !

Diyetisyenlerimizin Özellikleri ;

  • Hasta ve Danışan Memnuniyet Odaklı Çalışmaktadır.
  • İlgili Problemlerinizin Sonuçlarını Takip Etmektedir.
  • Online Diyet Paketlerinde Online Görüşmeler Yapılmaktadır.
  • Her Diyetisyenimiz Kalite Standartlarımızı Tanımlayan Eğitimlerden Geçmektedir.
  • Diyetisyenlerimizden Ücretsiz Ön Görüşme Talep Edebiliyorsunuz !
  • Ön Görüşme Sonrasından Eğer Memnun Kalırsanız Diyetisyenimizden Paket Ücretleri Karşılığında Hizmet Alabiliyorsunuz ! Diyetisyenden Memnun Kalmadığınız Sürece ( Ön Görüşme için Geçerlidir ) Ödeme Yapmanız Gerekmiyor !
  • DiyetGen Sayfamızdan Diyetisyenlerimize Sorular Sorabilirsiniz , Merak Ettiklerinizi Yanıtlamaya Çalışmaktayız !
Neden DiyetGen Diyetisyenlerini Tercih Etmelisiniz ?

DiyetGen , Beslenme ve Diyetetik Platformu( Diyetisyenleri ve Diyetisyen adaylarının mesleki & kişisel gelişimlerini destekleyen topluluk ) tarafından desteklenmektedir. Bu nedenle hizmet veren diyetisyenlerimizi özenle seçtiğimizi belirtmek istiyoruz.

ISO 9001:2015 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi ile Yönetilmektedir.

Diyetisyen ile ilgili olarak sizleri en yakın diyetisyenimize bekliyor olacağız ! Unutmayın Sağlık Yönetimi Uzman kişi ve kişilerce yapılmalıdır.

Diyetisyenlerimizin Tamamı Diyetisyen Sorgulama Sistemine Kayıtlıdır. Diyetisyenlerimiz ‘in CV’lerini İnceleyebilir ve Online Randevu Alabilirsiniz.

diyetisyen randevu
diyetisyen randevu

Diyetisyenlerimizin Listesi için Tıklayınız

DiyetGen Beslenme ve Diyetetik Platformu Tarafından Desteklenmektedir.

Yetkinlikler & Sertifikalar

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi , ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, BRC İngiliz Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, PAS 220 Sistem Sertifikasyonu , FSSC Sistem Sertifikasyonu.

Diyetisyen Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Diyetisen seçerken öncelikle diyetisyeninizin referansına dikkat etmeniz gerekmektedir. Diyetisyeninizin sizden önceki danışanları nasıl hizmetler aldılar ? Sonuçları neler oldu açıkça listelenmelidir. Diyetisyeninizin mutlaka bir sosyal medya hesabı olmalıdır. Sosyal Medya Hesapları Diyetisyeninizin danışanları ile ilgili olarak medya görsellerini ve referanslarını listelediği yerdir.

DiyetGen’de tüm diyetisyenlerin aktif bir ”Neler Yaptık” bölümü bulunmaktadır. Diyetisyeninizden kilo almak yada kilo vermek ile ilgili olarak nasıl bir hizmet alacağınızda önemlidir. Randevu alırken lütfen randevu konusu seçimine dikkat ediniz. Sizlere daha kolay ulaşabilmemiz içinse bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz !

Diyetisyen seçimi yapmadan önce mutlaka internet sitemizden  diyetisyenleri incelemenizi öneririz.

Türkiye’nin en iyi diyetisyenlerini DiyetGen’de Yayınlıyoruz !