Whatsapp Randevu 90 544 903 03 14
Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Sayfalar
  3. Online Diyet Fiyat Listesi 2020
Online Diyet Fiyat Listesi 2020

Online Diyet Fiyat Listesi 2020

Online Diyet Fiyat Listesi 2020 Güncellenmiş Son Halidir. Bu Diyet Fiyat Tarifi DiyetGen Diyetisyenlerinin Uyguladığı Fiyat Politikasıdır.

Online Diyet Liste Fiyatları * 

Paket AdıGünFiyatGeçerlilik 
15 Günlük Takipli15150 ₺Geçerli 
1 Aylık Takipli30 300 ₺Geçerli 
3 Aylık Takipli90750 ₺Geçerli 
6 Aylık Takipli 1801400  ₺Geçerli 
DanışmanlıkSürekli250 ₺ / AyGeçerli 
     
     
     

Diyetisyenlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız

DiyetGen Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İster Misin ? Bizi İnstagram‘da Takip Et !

Online Diyet Nasıl Yapılır ?

Online Diyet , Diyetisyenlerimiz ile Sizin aranızda geçen fiziksel olmayan görüşmeler ve danışmanlık hizmetidir. Seçmiş olduğunuz diyetisyeniniz ile aşağıdaki mobil uygulamalar eşliğinde hizmet alabilirsiniz ;

  • Whatsapp
  • Telegram
  • FaceTime
  • Skype

Online Diyet Hizmetlerinden Yararlanamak isteyenler yukarıdaki uygulamaları aktif olarak kullanabiliyor olmalıdır. Aksi takdirde yaşanacak iletişim sorunlarından hizmet alan danışanlar sorumludur.

Online Diyet Başarılı Oluyor Mu ? 

Zamanı olmayanlar için online diyet programları yüzyüze diyet programları kadar başarılı olabilmektedir. Burada önemli olan danışanların yani sizin diyetisyeninizin önerdiği ve verdiği program & listelere sadık kalmak.

Online Diyet ile Yüzyüze Diyet’in Farkı Nedir ?

Online Diyet’te diyetisyeninizin yanına gitmek zorunda kalmazsınız. Sizlere verilen diyet listelerine ve programlara uymanız önerilir.

Dikkat : Bu süreçteki tüm programlar ( diyet listeleri dahil ) ♥ Kişiye Özel Olarak Hazırlanır. DiyetGen diyetisyenleri hazır paketleri ve diyet listelerini kullanmazlar.

Tavsiye ;

Daha Önce Online Diyet Hizmeti Aldım. Hiçbir işe yaramadı ! diyorsanız muhtemelen kişiye özel diyet programı uygulanmamıştır yada yanlış diyet listesi uygulanmıştır. Ayrıca diyetisyenlerin danışanlarına motivasyon kaynağı olmasıda önemlidir. İyi bir yol arkadaşı ile hayal ettiğiniz fiziksel görünüme kavuşabilirsiniz. 

Neden DiyetGen ? 

Türkiye’nin en seçkin diyetisyenlerinin listelendiği ve sadece lisanslı uzmanların olduğu sağlık platformuyuz. DiyetGen’de listelenen diyetisyenlerin tamamı üniversite lisans yeterliliğine sahiptir ve ilgili diplomaları sorgulanarak onaylanır ve sisteme işlenir. Diyetisyenlerinizin diploma numaralarını profil sayfalarında bulabilirsiniz .

Uyarı !

Sahte ve Alanında ilgili lisans eğitimlerini almamış kişiler sizlerin sağlığı hakkında karar vermesine izin vermeyin. Bu gibi olaylar ülkemizde çokca yaşanmaktadır. 

Beslenme ve Diyet Alanında Ülkemizde Tek Yetkili Ana Bilim Dalı : Beslenme ve Diyetetik Bölümüdür. DiyetGen’de Listelenen Uzmanların Tamamı Diyetisyen ve Doktor’dur. 

İnternet Sitemizde Alternatif Tedavi Yöntemi ( bitkisel ilaç , takviye ilaç vb bilinmeyen ve kanıtlanmayan yöntemler ) verilmemekte ve bu gibi uzmanlar listelenmemektedir.

 

Online Diyet için Ne Yapmalıyım  ?

Online Diyet Hizmetlerini Alabilmek için Öncelikle Size En Uygun Diyetisyenlerimizi İnceleyin. 

Buraya TıklayınUzman Ara

Seçtiğiniz diyetisyenimiz ile iletişime geçebilir veya randevu alabilirsiniz. Randevu sürecinizin durumu e-posta adresinize gönderilecek ve diyetisyenimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Diyetisyenler Yukarıdaki fiyat tarifesinin altında veya üstünde fiyat teklif edemezler böyle bir durumda [email protected]‘a ilgili durumu rapor edebilirsiniz. 

Randevu Sürecince Diyetisyeniniz Sizlerden Kan Tahlili Raporu Talep Edecektir. En Kısa süre içinde diyetisyeninizin istediği kan tahlillerini yaptırıp ilgili sonucu diyetisyeninize ulaştırmanız gerekmektedir ( e-posta veya alternatif yollar : whatsapp vb ) 

online diyet
diyetsyen fiyatları